Prowadnica kulkowa półki pod klawiaturę

Prowadnica kulkowa półki pod klawiaturę to produkt wysokiej jakości, wykonany z niezwykle trwałego i solidnego materiału - stali ocynkowanej. Utrzymany jest w kolorze białym, dlatego doskonale współgra z meblami w różnych barwach. Prowadnica kulkowa do półki pod klawiaturę jest przeznaczona do samodzielnego montażu. Jej instalacja jest szybka i prosta, a ponadto nie wymaga stosowania żadnych zaawansowanych narzędzi ani posiadania fachowej wiedzy technicznej. Według opinii klientów kulkowa prowadnica do półki na klawiaturę jest bardzo solidna i służy przez bardzo długi czas.
Prowadnica do biurka

Prowadnice do półki na klawiaturę

Zestaw prowadnic do półki na klawiaturę składa się z dwóch prowadnic (lewej i prawej) oraz kompletu wkrętów. Zestaw dostępny jest w atrakcyjnej cenie i cieszy się świetnymi opiniami klientów. Użytkownicy podkreślają, że prowadnice do półki na klawiaturę marki Gryc doskonale spełniają swoje funkcje, są rewelacyjnie wykonane i bardzo trwałe. Ich dużą zaletą jest także bardzo łatwy montaż. Aby zainstalować prowadnice do półki na klawiaturę, nie trzeba być fachowcem, lecz wystarczy zapoznać się z prostą instrukcją.

Prowadnica kulkowa szuflady na klawiaturę - specyfikacja

Prowadnica kulkowa do półki na klawiaturę utrzymana jest w kolorze białym ocynkowanym. Jej długość wynosi 357 mm, a wysokość równa się 27 mm. Prowadnica umożliwia ¾ wysuwu, a jej maksymalne obciążenie to 5 kg. Zestaw ten składa się z prowadnic - lewej i prawej oraz wkrętów, dzięki czemu jest gotowy do montażu. Wykonany jest on solidnie i estetycznie, co potwierdzają opinie klientów. Ponadto dostępny jest w atrakcyjnej cenie na każdą kieszeń.

Prowadnica do półki pod klawiaturę - cena

Prowadnicę kulkową do półki pod klawiaturę możesz zamówić w sklepie Gryc w bardzo atrakcyjnej cenie, która z pewnością nie obciąży Twojego budżetu. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje o kosztach zakupu zestawu prowadnic do półki pod klawiaturę, odwiedź sklep Gryc24. Obok zdjęcia poglądowego znajduje się cena kompletu. Pamiętaj, że do podanej kwoty należy doliczyć koszty wysyłki. Firma Gryc dostarcza swoje towary za pośrednictwem firm kurierskich.

Prowadnica półki pod klawiaturę 357 mm - sklep

Prowadnicę półki pod klawiaturę możesz zamówić w zaufanym sklepie Gryc, specjalizującym się od lat w sprzedaży okuć i akcesoriów meblowych. Firma ta oferuje zestaw prowadnic w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponadto gwarantuje szybką i bezpieczną wysyłkę. Zamawiając prowadnice w sklepie Gryc, masz pewność, że otrzymasz towar najwyższej jakości, który doskonale spełni swoje zadania i zagwarantuje Ci wysoki komfort użytkowania. Chcesz dowiedzieć się więcej o prowadnicach półki pod klawiaturę? Zapoznaj się z opisem dostępnym na stronie Gryc24.pl.